Fan tenisa ziemnego, zwłaszcza w wydaniu Rogera Federera oraz snookera. Nie nazwałby siebie ekspertem, raczej uważnym obserwatorem, potrafiącym wyciągać wnioski, którymi chętnie dzieli się z zainteresowanymi tematem. W wolnym czasie przede wszystkim czyta książki, a w ramach aktywności sportowej grywa w tenisa stołowego na poziomie amatorskim i jeździ na rowerze. W kontekście zakładów bukmacherskich bardziej niż wysokie kursy interesują go czynniki psychologiczne warunkujące skuteczne obstawianie.


miesiąc zysk yield typy
sierpień 2020 -1j -4,17% 3
luty 2020 -10j -100% 1
styczeń 2020 5,3j 53% 1
listopad 2019 13,2j 33% 4
wrzesień 2019 -0,2j -1% 2

wrzesień 2020 - ostatnie typy bukmacherskie Przemek_K

Data Mecz Zakład Typ Stawka Wynik Zysk
26.09

Elena Rybakina - Elina Svitolina

WTA Strasbourg Wygra mecz Elena Rybakina 8   -
25.09

Alexander Bublik - Christian Garin

ATP Hamburg Handicap wygrane sety Alexander Bublik (+1.5) 10 1-2 9.1
25.09

Ugo Humbert - Casper Ruud

ATP Hamburg Handicap wygrane sety Ugo Humbert (+1.5) 10 1-2 6.3
25.09

Dusan Lajovic - Stefanos Tsitsipas

ATP Hamburg Suma gemów 2-drogowo Powyżej 21.5 10 0-2 -10
24.09

Casper Ruud - Fabio Fognini

ATP Hamburg Wygra mecz Fabio Fognini 8 2-0 -8
24.09

Ugo Humbert - Jiri Vesely

ATP Hamburg Handicap wygrane sety Jiri Vesely (+1.5) 10 2-0 -10
24.09

Jil Belen Teichmann - Elina Svitolina

WTA Strasbourg Wygra mecz Jil Belen Teichmann 10 0-2 -10
24.09

Jason Jung - Aleksandar Vukic

French Open Wygra mecz Jason Jung 8 1-2 -8
24.09

Marc Polmans - Liam Broady

French Open Wygra mecz Liam Broady 8 0-2 11.6
24.09

Malek Jaziri - Francisco Cerundolo

Challenger Sibiu Wygra mecz Malek Jaziri 8 0-2 -8
24.09

Jelena Ostapenko - Nao Hibino

WTA Strasbourg Wygra mecz Nao Hibino 6 0-2 16.2
23.09

Marc Polmans - Alessandro Giannessi

French Open Wygra mecz Alessandro Giannessi 8 2-1 -8
23.09

Aleksandar Vukic - Prajnesh Gunneswaran

French Open Wygra mecz Prajnesh Gunneswaran 6 2-0 -6
22.09

Magda Linette - Elina Svitolina

WTA Strasbourg Handicap wygrane gemy Magda Linette (+4.5) 10 0-2 7.5
22.09

Jil Belen Teichmann - Anastasia Pavlyuchenkova

WTA Strasbourg Wygra mecz Jil Belen Teichmann 10 2-0 8.2
21.09

Simona Halep - Karolina Pliskova

WTA Rzym Wygra mecz Karolina Pliskova 8 2-0 -
19.09

Denis Shapovalov - Grigor Dimitrov

ATP Rzym Wygra mecz Grigor Dimitrov 10 2-1 -10
19.09

Marketa Vondrousova - Elina Svitolina

WTA Rzym Wygra mecz Elina Svitolina 10 2-0 -10
19.09

Victoria Azarenka - Garbine Muguruza

WTA Rzym Wygra mecz Victoria Azarenka 10 1-2 -10
19.09

Pablo Andujar - Mathias Bourgue

Challenger Iasi Wygra mecz Mathias Bourgue 6 1-2 15.6
18.09

Svetlana Kuznetsova - Elina Svitolina

WTA Rzym Wygra mecz Elina Svitolina 10 0-2 5.4
18.09

Diego Schwartzman - Hubert Hurkacz

ATP Rzym Handicap wygrane sety Hubert Hurkacz (+1.5) 10 2-1 6.1
18.09

Lorenzo Musetti - Dominik Koepfer

ATP Rzym Handicap wygrane sety Dominik Koepfer (+1.5) 10 0-2 7.7
18.09

Novak Djokovic - Filip Krajinovic

ATP Rzym Handicap wygrane gemy Filip Krajinovic (+4.5) 10 2-0 12.5
18.09

Garbine Muguruza - Johanna Konta

WTA Rzym Wygra mecz Johanna Konta 10 2-0 -10
17.09

Casper Ruud - Lorenzo Sonego

ATP Rzym Handicap wygrane sety Lorenzo Sonego (+1.5) 10 2-0 -10
17.09

Fabio Fognini - Ugo Humbert

ATP Rzym Wygra mecz Fabio Fognini 8 0-2 -8
17.09

Garbine Muguruza - Cori Gauff

WTA Rzym Handicap wygrane sety Cori Gauff (+1.5) 10 2-1 8.5
17.09

Arantxa Rus - Marketa Vondrousova

WTA Rzym Wygra mecz Arantxa Rus 10 0-2 -10
16.09

Anastasia Pavlyuchenkova - Elina Svitolina

WTA Rzym Wygra mecz Anastasia Pavlyuchenkova 10 0-2 -10
16.09

Jannik Sinner - Stefanos Tsitsipas

ATP Rzym Zakady na sety Stefanos Tsitsipas wygra 2-0 10 2-1 -10
16.09

Aliona Bolsova Zadoinov - Anna Blinkova

WTA Rzym Wygra mecz Anna Blinkova 10 1-2 8.4
16.09

Marin Čilić - David Goffin

ATP Rzym Handicap wygrane sety Marin Čilić (+1.5) 10 2-0 7.6
15.09

Garbine Muguruza - Sloane Stephens

WTA Rzym Wygra mecz Sloane Stephens 8 2-0 -8
15.09

Ons Jabeur - Cori Gauff

WTA Rzym Wygra mecz Cori Gauff 8 0-2 11.04
15.09

Marc-Andrea Huesler - Arthur Rinderknech

Challenger Iasi Wygra mecz Arthur Rinderknech 10 0-2 12
14.09

Taylor Harry Fritz - Stefano Travaglia

ATP Rzym Wygra mecz Stefano Travaglia 10 0-2 11.4
14.09

Kei Nishikori - Albert Ramos-Vinolas

ATP Rzym Wygra mecz Albert Ramos-Vinolas 8 2-0 -8
14.09

Alison Riske - Aliona Bolsova Zadoinov

WTA Rzym Wygra mecz Aliona Bolsova Zadoinov 10 1-2 9
14.09

Marie Bouzkova - Ajla Tomljanovic

WTA Rzym Wygra mecz Ajla Tomljanovic 10 2-0 -10

Podsumowanie typów z obecnego miesiąca

Postawione Wygrane Zysk Yield Średni kurs Kurs śr. wygrany Kurs śr. przegrany
684 j. 610,08 j. -73,92 j. -10,81 % @ 2.11 @ 2.02 @ 2.17